Új hozzászólás Aktív témák

  • beginnerguy

    tag

    válasz Ferke77 #80548 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a választ. Utánaolvastam, és az itteni hozzászólásokon rágom épp át magam.

    Játékra gondolom ezek a vga-k gyengék (most is valami gagyi integrált van a laposomban), de nem is ez a cél és tényleg nem játszok semmi erőforrásigényessel, és azt is csak ritkán. Fotók szerkesztéséhez (legjobb tudomásom szerint, de javítsatok ki ha tévednék) meg a munkámhoz is inkább a ram, ssd és masszív proci szükséges. Tehát semmi Witcher 3, Mass effect, Farcry és társai (gondolom ennél is vannak már erőforrásigényesebb játékok, de nem nagyon követem őket), age of empires, warcraft 3, esetleg hearthstone ami terítéken volt az utóbbi 6-7 évben, azokat meg nevetve vinnie kell. Szóval a játék az mondhatni teljesen lényegtelen, lehet nem fogalmaztam elég tisztán :) (egyébként lehet bele sem fér a házba, amit vennék (vostro mini tower), de rákérdezek mindenképp, mert ha árban hasonlóak, akkor nyilván butaság lenne részemről. Köszönöm a tippet!))

    amit elfelejtettem és fontos lehet: sajnos használt nem jöhet szóba (legalábbis számla nélküli biztosan nem)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák