Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny198612

    tag

    válasz Feketelaszlo #63483 üzenetére

    Szia,

    Köszi a választ. Ezek leginkább extended monitornak való szoftverek, vagy egyfajta remote control-os dolgokat találtam, ami nyílván játékra nem megfelelők. :S

    Olyan könnyű, lehajtható valamire gondoltam, csak rendes monitorként, mint amit linkeltem is. Tök jó lenne, ha létezne ilyen. Vagy vmi laptop hdmi in bemenettel.

    Nem érzem ezt annyira bizarrnak. :) Csak a kanapén akarok ülni játék+netezés közben is:D
    B tervként arra gondoltam, eladom a PC-met és építek egy HTPC-t a TV alá meg egy használt laptopot veszek az árából+kisebb ráfizetés. Ez már egy teljesen szokványos felállás lenne (kanapén ülni a laptoppal)
    De így bukom a játékokat.. most 160-at ér a PC-m.. még 280-ért se kapnék játékra ugyanennyire alkalmas laptopot.. Miért kell belemenjek ilyenbe, mikor a PC-m ereje mindent kiszolgál egyben.. :F Csak egy könnyű monitor kéne az ölembe a wirless bill+eger melle..

    Ha már nagyon benne lennénk a wireless monitor fejlesztésekben, simán elfogadott lenne, hogy nemcsak egy NAS van a sarokban, hanem egy izom PC, amire csak kijelzők csatlakoznak..
    De úgy látom erre még kéne pár év :(

    Ettől még ha van ötlet, jöhet. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák