Új hozzászólás Aktív témák

  • gabaly

    tag

    válasz Hexaa #46197 üzenetére

    Szia.
    Hetek óta olvasom/nézem a monitor topikokat és a leírásokból kiszűrve úgy gondoltam nekem a Dell U2312HM monitor a megfelelő. Mindent elolvastam és így nagyjából tisztába vagyok a PWM-es dologgal amit sokan nem tartanak "problémának" még többen igen. E-miatt is nem rendeltem még amit jól is tettem mert most jöttetek képbe Ti vagyis a monitorguru. Igen ám, de ma nézem a weboldalatokat és látom a Dell P2314H-es monitort melynek adatai között ez is szerepel: No PWM. Én már biztos vagyok benne, hogy tőletek rendelek monitort de most nem tudom mennyiben különbözik a 2 készülék? Laikus vagyok habár hetek alatt sok mindent ki lehet szűrni pró és kontra. Látom, hogy árban egyezőek és a többi adat is majdhogy nem teljesen megegyezik. Kérlek pár szóban írd meg itt, hogy jól látom-e ezt és amit esetleg én nem vehetek észre miben különböznek és van-e jelentősége. Tulajdonképpen a 2314-es is megfelelt volna de most már elbizonytalanított ez a PWM-es dolog.

    Természetesen más is meg válaszolhatja. Köszönöm!

    Ja, nekem netezésre és ami vele jár kell a monitor nagyobb formátumú játék, film nézés kizárva.

Új hozzászólás Aktív témák