Új hozzászólás Aktív témák

  • orsolyanora

    csendes tag

    Sziasztok! Monitor vásárlás előtt állok és szívesen fogadom a jó tanácsokat és a segítséget. Az első kérdésem az lenne, hogy mennyire van értelme az IPS panelnek? Próbáltam utána olvasni és azt találtam, hogy azon kívül, hogy ennek a legjobb a belátási szöge (ami szerintem azért fontos, hogy pl. ágyból nézve is jól lássuk a filmet) még az az érv szól mellette, hogy jobbak a színei, de itt ezzel vége is. Ha nem így van akkor nyugodtan javítsatok ki! Én igazából csak játékra használnám a monitort és maximum 100.000 Ft-ot szánok rá. Akkor mit ajánlanátok? Akkor is az IPS-t vegyem? Mert a saját véleményem szerint nem igazán való játékra a magas ms (válaszidő) értékek miatt. A LED-nél vannak ugye ezek az újak, amik magasabb MHz-en futnak, de úgy tudom, hogy a videokártyák nem képesek olyan gyorsasággal képet alkotni, ha játékról van szó, hogy ez ne járjon képromlással. Szóval nem tudom van-e értelme nagyobb MHz-en futó monitort venni. A régi monitorom az 59 MHz-en futott és meg voltam vele elégedve, de nem tudom milyenek lehetnek az újabbak, mint pl. a 120 MHz-es. Ebben segítsen nekem valaki. Ezen kívül annyi az igényem, hogy 24”-os legyen, mivel a többi paraméterre még nem tudom mit ajánlotok. Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák