Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz #67688960 #43352 üzenetére

    A monitorok még nem, de a monitortartó kar megjött. Ezt vettem [link]

    Tökéletes, de mégsem. :U Kicsit csalódtam, szóval még 1-2 nap és eldöntöm, hogy visszakérem-e a pénzt.

    Egyetlen baj van vele, hogy a monitor dőlésszögének a beállításához imbuszkulcsot kell használni, szóval lényegében jobb, ha talál az ember egy univerzális pozíciót ami minden esetben jó, és úgy hagyja. Én most egy nagyon minmálisan hátradöntöttem (5 fok lehet talán).

    Azért probléma ez, mert a monitort ülőmunkához, mostantól szimulátorozáshoz, álló munkához és (alacsony) fotelből filmnézésre is használom, szóval a monitor dőlésszögét állandóan állítgatom. Igazából a filmnézés lesz csak kérdéses, mert ahhoz ugye a fotel alacsony mivolta miatt picit monitort előre döntöttem, a többihez jó a hátra 5 fok.

    Még kitalálom.

    szerk: amúgy ezt megírtam a gyártó supportjának is, hogy tekintetbe véve a cucc árát, ez eléggé nevetséges, mikor a Dell monitorom állványa (de mondhatnék más gyártót is sokkal olcsóbb modellel) képes ezt megoldani imbuszkulcs nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák