Új hozzászólás Aktív témák

  • Selynelar

    aktív tag

    válasz HSM #106282 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled. Jó megoldás volt,hogy ne kelljen a monitort a vga-d gyártójának függvényében kiválasztanod. Viszont én úgy voltam vele,hogy ha igazán a maximumot szeretném kihozni a kártyámból akkor ne szoftveresen(mely szeret bugos lenni) kezelje a Gsync-t hanem legyen egy hardver(modul)amely gondoskodik a sima játékért.Mivel azt hozzátenném,hogy a freesync a kártya erőforrását használja,ha nem tévedek.
    Lehet hogy ez az én személyiségem :DD : De példaképp van egy rtx 2080 ti kártyám. S spóroljak a monitoron?
    Ha érted mire gondolok.... :DDD Azt sem egy évre veszed.... Csak bosszantó,hogy még mindig ekkora felárat kérnek,ha már kimondottam Gsync modulos monitort szeretnél venni.

    schawo:
    Így van. Gsync-szel szebb a játék és jobban kezeli a képfrissítési tartományt. Állítólag alacsonyabb tartományban is jobban működik mint a freesync.
    Ahogy írtam valahogy a szoftveres megoldásban nem bízom. Ez vagyok én. Attól még másnak lehet jó alternatíva.Azoknak pedig itt ez a topic hogy segítsen a döntésben és ajánlásban.

Új hozzászólás Aktív témák