Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    Amióta megvan a 2412, azóta fáj a fejem meg a szemem a CRT monitoroktól.
    Arra gondoltam, hogy kéne egy LCD a céges géphez.
    A lehető legolcsóbb, kb. 20" környékén, ha nagyobb az se baj. Csak netre, office-ra, meg Max 720p filmek nézésére lesz használva. Használt monitor nem jöhet szóba, azt nem tudom elszámolni kiadásnak.
    Ár max 30K ! Olyan ajánlások nem érdekelnek, hogy tegyek hozzá kicsit, és akkor sokkal jobbat tudnék venni.
    Ki mit ajánl?

    Amúgy rájöttem, hogy a külön vásárolható pixelgarancia a legnagyobb lehúzás, ha netről van rendelve készülék. Ott kezdődik, hogy kb 4000-től felfelé adnak 8 nap pixelgaranciát, de azt sokan nem tudják, hogy ha valaki netről rendel, akkor 8 napon belül visszaküldheti az adott terméket, és visszakérheti az árát. (persze, ha minden tartozéka sértetlen állapotba kerül vissza). Namármost ha valaki vesz egy monitort, és talál döglött pixeleket, simán visszaküldheti, ha sok van, akkor gariba, ha nincs sok, és nem vonatkozik rá a garancia, mert megfelel az XY szabványnak, akkor az ugyan úgy vonatkozik a kereskedőre is, aki szintén nem róhatja fel nekünk, hogy pixelhibával nem hajlandó visszavenni!
    Az-az! Ne kérjetek plusz pénzért pixelgarit, mert egy lehúzás!

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák