Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csilcsi

    csendes tag

    Sziasztok :)

    sieles kozben sajnos tonkrement a szeretett telefonocskam (HTC gyemant) 1,5 evig hasznaltam s nagyon szerettem,eleinte ilyet akartam ujat venni,de megtudtam h mivel megjelent az utodja ilyet mar reg nem gyartanak :( aztan belattam h ideje lenne ujitani,hisz fo a valtozatossag :K s ezuton kernem a ti segitsegeteket h mien telefont kerjek az angyalkatol helyette :U

    tanacsoltak nekem az iPhone ami kulsore nagyon teccik,de sok negativumot hallottam rola,h rettentoen le van butitva,(nem lehet fajlokat kuldozgetni,videot rogziteni),csak fizetos progik mennek rajta s nehezkes az osszehangolasa szamgeppel,kihangositva is halk es torz,gyakran fagy le,allandoan frissiteni kell(ene),s meg az akumulatorja is nagyon hamar lemerul.Igazak ezek mind??? :F vagy csak remhirek...beszeljetek le, :F mert felek h porul jarok de tulsagosan is teccik...

    meg mondtak az 5800,N95 is de azok a felteglak ,kulon taska kell nekik :P az uj HTC meg tul dragak :( es samsung Omnia van bnomnek is meg a tesomnak ugyhogy az kizarva :B

    ha valakinek van vmi mas otlete szivesen veszem a tanacsat,hisz csak ez a kerdes miatt regisztraltam erre az oldalra :K

    fontos szempont :
    >>a szep dizajn :B (eleg ha csak szep ... nem kell noies is legyen rozsaszin v ilyesmik ;) hihihi ,mondjuk ha iPhone akkor ugyis feheret vennek :K )
    >>szep kijelzo,minel nagyobb s lehetoleg erintos,de nem muszaj
    >>kihangositva szepen(es hangosan) szoljon
    >>win mobile/symbian (h lehessen ra telepiteni alkalmazasokat :) )
    >>GPS is legyen benne,mert sokszor jol jon ;)
    s kb ennyi... ja s az ara,nos ugy max 80ezer ft.

    koszi mindenkinek aki valaszol nekem :) puszi

  • csilcsi

    csendes tag

    bocsánatot kérek...
    de ékezetek nélkül nekem gyorsabban megy az irás...s köszönöm szépen mindenkinek ezeket a gyors válaszokat. Nagyjaból választ is kaptam a kérdésemre... :)
    a nokia N97 valóban egy kis ékszer...már láttam valahol,csak nem emlékeztem a tipusára...nagyon-nagyon szép,és fehéééér :C igy,ha kapok elég támogatást akkor becsomagoltatok egyet magamnak a fa alá :) hihihi
    ha meg nem,akkor még picikét gondolkodom egy fehér almácska,vagy egy nokia E66 (persze ezt is fehérben :C ) között... most mindenki kinevethet nyugodtan,de nekem igen is nagyon fontos a telefon szine :B ... persze a tudás mellett (mert szőke azért nem vagyok :D )
    a nokia N97 ill. E66-ról valakinek vmi tapasztalata? vagy esetleg van ezeken kivül még más javaslat?
    samsung 8910i vagy nokia N97 inkább??? (100e ft. nem is tudom elég sok pénz...csak egy telefonért..lehet h esni fog jövőre? )
    iPhone már gyengébb tudásban... igy azonos ár melett kiesett...és azokat az új sonyericcsonokat (ainio,sainio) lehet már vásárolni?mennyiért és hol? és igérem többet nem untatok itt senkit ... :B köszike még 1x

  • csilcsi

    csendes tag

    válasz zH. #18683 üzenetére

    na,nehezemre esett döntésre jutnom,de sikerült :)) meg a fejem is belefájdult a sok böngészésbe,csak na szeretek körültekintően vásárolni ;) föleg h nagyobb összegről lenne szó...leg. is nekem nagy... szóval N97 és társai alapból kiestek,mégpedig azért,mert nem tetszik nekem ez a kicsúsztatható teljes bill. Sztem. csak nehezebb és nagyobb,vastagabb lesz tőle a telefon.(számomra teljesen fölösleges,hisz több mint egy évig nagyszerűen elboldodgultam a HTC elég picike kijelzőjén is :K nincsenek nagy ujjaim,és alkalmi levél,szöveges üzire elég a virtuális billentyüzetecske ;) hihi ) és habár HTC nagyon szeretem,de ahogy végig néztem az aktuális kinálatot,elszomorodtam,mert ami nagyon tetszene az nekem megfizethetetlenül drága (pl. HTC Touch HD 2)

    most már 2 kérdésem lenne az alábbiak közül :

    1.)melyikre lehet a legjobb navigációs programot feltenni??? iPhone??samsung omnia HD?? mert tudtommal az igo2008 amit föltettek a HTC gyémántomra és remekül müködött :K csak windows alatt fut,vagy lehet valahogy modifikálni? :P

    2.)melyik megbizhatóbb? mert ha kiadok egy telefonért egy komoly összeget (annak idejen a gyémántot is 100e ft feletti összegért vettem...) akkor elvárom h 2-3 évig hibátlanul müködjön,hisz nem tuningolom én hetente mint a megszállottak,igy elviekben nincs amitől összeomoljon.igazam van?

    más kérdés? nokia E66 mi a véleményetek? fehérben naon-naon tetszik :C sztem egész nőies :P ...kár h nem érintő kijelzős,na de szinte mindent tud (gps,wifi stb.)és ára is jobb...csak nem visszalépés a HTC képest? :F a tulajdonságokat nézve még 2 év távlatából is ott a van a kicike toppon (pl kijelző felbontás stb.) csak az aksija birná tovább...

    előre is köszike a válaszokat,jó fejek vagytok :) mindenkinek szép álmokat.pusz

Új hozzászólás Aktív témák