Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz Mamuska #9547 üzenetére

    Bár testesebb készülék, de nagyon jól illeszkedik a kézhez. A Wifi hiánya hatalmas hiba - ezért nem vettem meg ezt a készüléket. A kijelző - rövid próba után - jól "nyomogatható", a készülék pofás, egyébként meg WM-készülék. A teszt alapján azért nem veszett ki belőle minden "palmosság", ezt pozitív értelemben mondom.
    A kijelzőért sokan sipákolnak, de akiknek valóban van, azok nem nyavajognak, csak akinek nincsen.
    Én biztosan inkább vennék egy ilyen készüléket, mint egy hasonló árú "csak" telefont.
    A kijelző 2,4-es.

    Ha eddig nem volt WM készüléked, akkor nem hiszem, hogy problémát jelentene az Asus. A WM6 standard nem lebutított, hanem más struktúrájú. NEkem korábban "tapis" készülékeim voltak, eézrt azt szoktam meg. Utána majd egy hónap volt, mire megszoktam az Asust, de most már nagyon megszerettem. Mivel ezt használom fő telefonnak, most már néha fura a TyTN, de azért jóval többet volt "tapis" készülékem, mint standard. Pete sokkal hamarabb átszokott, nem tudom, hogy sikerült neki...
    Ami szokott zavarni (az Asus esetében), az az, hogy néhány esetben - pl kamera indításánál - idő kell a készüléknek, noha hardveresen gyors. Mivel nekem a wifi fontosabb, mint a hsdpa, ezért inkább az Asus lett; a 3G elég ebben a készülékben, emellett meg ott van a másik hsdpa-s készülék. (Ha meg nagyon kell, átrakom ezt a kártyát a TyTN-be, 'oszt kész :DDD )

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák