Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    válasz Zsolto #8822 üzenetére

    Bingó... alex89 rátapintott a lényegre. Nem mobil- hanem rádiótelefont, azaz vezeték nélküli "vezetékes" telefont keresek. Szerintem nem jó helyen járok de ideirányított a házigazda. :F :B

    Na de a lényeg. Egészen pontosan erről a telefonról van szó...

    Még sosem hallottam erről a márkáról (ha ez egyáltalán az, lévén DECT - Digital Enhanced Cordless Telecommunications) de semmilyen véleményt, teszteredményt nem találok erről a termékről sem a magyar, sem pedig a német oldalakon. Mi több angol oldalakon is csak egyet.

    Mivel közismerten egy fecske nem csinál nyarat - szeretnék máshonnan is véleményt hallani.

    Az igazat megvallva "nagypapa I. világháború előtti" telefonját szeretném lecserélni egy korszerűre. Erre a telefonra az ÁrGépen akadtam rá és egyből megtetszett. A műszaki adatai kielégítőek de kíváncsi lennék a "nagyok" véleményére. Ha esetleg hasonló stílusú és tudású megbízható, jó telefont tud valaki ajánlani arra is nyitott vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák