Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    válasz dik #52908 üzenetére

    OK, lecsekkolom. :) Majd csinálok azonos témáról képeket az Alcatellel, a Samuval, meg akár a fényképezőgépemmel is (bár utóbbinak vélhetően nem sok értelme lenne).

    @sentinel (#52909)
    Átolvastam az általad tapasztalt negatívumokat. Ígérem, le fogom csekkolni őket egyesével, és reagálok is rá (már, amiről egyáltalán tudom, hogy mi micsoda :B ). Én a telefonkönyvben szinte csak a közvetlen rokonaim telefonszámát tárolom, ez kb. tizede a te elmentett számaidnak. Ezeket kapásból feldobja, nem kell várni semmit. Ha a nejem megengedi, akkor kipróbálhatom a SIM kártyájával. Ő egy pár hónapja kitörölt egy rakás felesleges telefonszámot, de szerintem így is maradt neki még néhány száz.
    Amúgy te melyik szolgáltatónál vagy? (írtad, hogy nem a Telekomnál vagy előfizető)

  • peppe79

    senior tag

    válasz dik #52908 üzenetére

    Förtelmes képek készültek mindkettő telefonnal. :( Ez egyrészt user error (nem szoktam mobillal fotózni), illetve sajnos csak utólag vettem észre, hogy ujjlenyomatos volt a Samsung lencséje. Viszont az is tagadhatatlan tény, hogy gyenge fényviszonyok mellett ezek a játék lencsék letérdelnek, az apró részletek pedig teljesen elvesznek velük. Feltettem ide egy kültéri, meg egy beltéri fotót. Mellékeltem a GX80-as fényképezőgépem 12-32-es kitobjektívével készült fotókat is. A beltéri kép picit alulexponált lett, de azért a különbség gondolom jól látszik így is.

    Ha lesz rá egy kis időm, megpucolom lenspen-nel, vagy mikroszálas kendővel mindkét telefon lencséjét, és letesztelem újra. De nem hiszem, hogy ezen fog múlni...

Új hozzászólás Aktív témák