Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    válasz Razzul #52901 üzenetére

    Igazán nincs mit! Ma este visszaraktam bele a SIM kártyát, hogy kipróbáljam a videóhívást. A Facebook Lite-al nincs rá lehetőség, viszont a Whatsapp-al működik!

    Ez a Mobiwire Oneida ideális választás lehet az olyan idősebb korosztálynak, amelyik ragaszkodik a nyomógombos telefonokhoz, és szeretne esetleg videótelefonálni is a gyerekekkel, unokákkal. Ezzel a funkcióval kiegészülve, és a gyári szilikon tokkal együtt, szerintem egész elfogadható az ára.
    GPS nincs, alkalmazásbolt sincs, de ez jelen esetben mellékes.

    Ami zavaró lehet:
    - prediktív szövegbevitel az alapértelmezett (nálam emiatt lett alapból felejtős a teló)
    - a funkciók közti navigáláshoz nem elég a jobb-bal iránygomb, a fel-le irányt is használni kell
    - a számológépen a képernyőről kell kiválasztani az adott műveletetet (a 4 alapművelet nem a navigombhoz van hozzárendelve)
    - a 2-es gomb ezen a készüléken egy picit kontakthibásnak tűnik, időnként enyhén erősebben kell megnyomni

    Ha valakinek van esetleg kérdése, 1-2 napig itt lesz még a teló, tudom tesztelgetni. De aztán megy vissza a feladónak...

Új hozzászólás Aktív témák