Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz Karcsi1001 #52733 üzenetére

    Szia!
    A memóriakártyával (1GB microSD) arra gondoltam, esetleg csak arról lehet másolni képeket, de azt meg nem látja (nem találom) a telefon.
    Próbálok segíteni, de így távolból kicsit nehézkes. Nekem a mezei nyomógombos Samu C3322 telefonon (dual simes) , mezei nyomógombos és már 10 éves típus, ott úgy van ez, hogy belépek a 'Menübe' ott elnavigálok a 'Fájlok'-hoz, belépek és ott van három választható lehetőségem: 'Mind' - 'Telefon' - 'Memóriakártya'. Kiválasztom a Memóriakártyát, mert én a Memóriakártyán (2 GB-os) tárolt egyik képet (ezt fényképezőgéppel készítettem az asszony pajtásról, majd bemásoltam az SD kártyára) adtam meg az asszony telefonszáma mellé. Kikerestem a képet, aztán annál a képnél 'Opciók'>és 'Beállítás mint'--> a Háttérképe vagy a Hívó képe legyen. Ennyi. De van ott még lehetőségem ahhoz a képhez, de mindegyik másikhoz is, például és a teljes felsorolás nélkül: Küldés/Szerkeszt/Töröl/Áthelyez/Másol/Áthelyez/Másol/Átnevez...nem sorolom. Mondom ez egy mezei, 10 éves típus. De van az SD kártyámon több csengőhang, SMS hang is és kép is. Külön van csengőhangom/és hívókép ha az asszony hív, külön ha az otthoni vezetékesről hívnak, de külön-külön van csengőhangom vagy SMS hangom a két SIM kártyámhoz. Ezeket mind az SD kártyán tárolt hangokból és képekből rendeltem hozzájuk.
    Bocsi a hosszú szövegemért, de tényleg érthetetlen, hogy ezek Nálad miért nem működnek.

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák