Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    Sziasztok!

    Kérdésem lenne, hogy egy Samsung S5611 telefon vállalható? Egy idősebb emberkének merjem ajánlani? Nem szeretnék utólag beégni vele. Neki csak telefonálásra kellene másra nem. Én azt a telefont csak a hirdetés képein láttam, és ha valósak a képek akkor nagyon újszerű állapotú, eredetileg telekomos volt, de szolgáltató általi függetlenítve és fekete a hátlapja nem az szürkés és hibátlanul működik (eladó szerint) . A telefonért 5 ezret kérnének, ennyiért vállalható,? Ajánlhatom az ismerősömnek? Sajnos kipróbálni nem tudjuk, hinnem kell az eladónak...
    Ha kifüggetleníti a szolgáltató akkor az teljes értékűen független lesz? Ezt arra is értem - azon kívül hogy bármelyik szolgáltató SIM kártyáját elfogadja -, hogy ha volt szolgáltatói bekapcsolási logó, ami a bekapcsoláskor jelenik meg a kijelzőn, akkor az is vélhetően eltűnik majd ezzel a függetlenítéssel? Bocs a láma kérdésért...És még valami. Ehhez a telefonhoz lehet még vásárolni (lehetőleg gyári) akkumulátort? Ha igen akkor hol lehet? Tudtok tippet adni?
    Előre is köszi mindenkinek.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák