Új hozzászólás Aktív témák

  • Bangesz

    csendes tag

    válasz aDaM909 #52063 üzenetére

    Gyakorlatilag elsősorban én is mp3 lejátszónak használtam. :) Az akksija 900 miliamperes tehát ha sok zenét hallgatsz akkor kb. 2-3 nap után már kéri a töltést. készenlétben kb 15 napig bírja töltés nélkül. A hangminőség nem csúcs, de azért nem rossz. Hallás illetve fej, fülhallgató függő. Vannak benne előre beállított hangszínek, de ennek használatát nem javasolnám, mert többet árt mint használ. Van benne normálisnak mondható, logikusan kezelhető zene és videó lejátszó, betölti a borító képeket is. Fájlkezelő is van benne mappa létrehozással törléssel, áthelyezéssel, fáj áthelyezés, másolás, törlés funkcióval. Szóval tényleg le a kalappal. A bluetooth (a2dp-vel) simán tudsz csatlakozni bármilyen bluetooth képes fogadó eszközhöz. Nálam történetesen egy Samsung MM j-330 Mini hi-fi volt. A strapabíróságról csak annyit, hogy a "régi" Nokia 108-as telóm első leejtésnél darabokra hullott, ennél a 6310-nél többedszerre is csak annyit sikerült elérnem, hogy leesett a hátlap, de az akksi benne maradt. Kapott véletlenül slaggal is némi vizet, nem lett baja. A jack nálam közel egy év alatt sem lett kontaktos, pedig volt használva rendesen.. :) Szóval ebben a 6-7 k-s kategóriában csak ajánlani tudom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák