Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Sipi16 #4095 üzenetére

    csak egy picit számolj utána:eddig kb volt 25-30 telóm. nem volt gondom szerencsére még egyikkel sem(az első k800 joyproblémáit kivéve meg annó egy T300 valamiért nem szeretett a wapra felmenni hiába adtam meg a jó beállításokat-amúgy pedig a T300 pont teljesen hivatalos Vodeafone boltból jött...)ha telefononként spóroltam csak egy 20ast már akkor is összesen 500-600 között spóroltam!Ne számítsuk azt a 2-3 telót ami szolgáltatótól van meg azt a 5-6 telót amin nem ennyit spóróltam hanem kevesebbet.Vegyünk akkor le kb 10 telót a listáról.még akkor is minimum 300 a megatkarítás!és ha most a következő tönkremegy és pont olyan szemét boltost fogok ki aki szarik a garira(ami azért nem reális mert én is csak nagyobb boltoktól veszek akik legalább megpróbálni megpróbálják megcsinálni ez tuti)és el kell vinni a gyártóhoz vagy valahova szervizelni és saját zsebből kell fizetni még akkor is beljebb vagyok mintha hivatalos gyártói garival venném a telókat!

    a mostani telómon is elég nagyot spóroltam mert 84k volt.ha GPS vevős 2 év SE garival vettem vona GSM boltban([link]) akkor lett volna 115k.bementem a Saturnba ott pedig 150k(!!!) volt a teló.akkor gondolom a hivatalos SE boltban kb ennyi lehet.mint amikor már mindenhol 100 alatt volt a K850 akkor SE boltot felhívtam hogy mennyi és azt mondta 130k... :Y

Új hozzászólás Aktív témák