Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz PLaci58 #5948 üzenetére

    Baromira mind1, hogy milyen processzor van benne, amikor sokkal gyorsabb a CNS-nél wayteq-nél.
    Ok, hogy van benne térkép, de még így is olcsó, és könnyen lehet rávarázsolni másik térképcsomagot.
    Az Igo-s navin 1 héttel az út előtt lett frissítés csinálva.
    Az egy dolog, hogy vastag és nehéz, de gondolom te se a kezedbe fogod vezetés közbe, a szélvédőt meg csak nem tépi ki a súlya miatt. Edzeni kéne kicsit, ha nagy megerőltetés elvinni a járműig egy navigációt. Komoly gondok lehetnek a kondícióddal.
    Amúgy mi elavult benne? Nem mutatja az utat, vagy nincsen benne gagyi tetris, márió képnézegető, videólejátszó, mint a sok kínai csodába?
    Nem én szerveztem a túrát, ezért nem én vezettem.
    A navit pedig muszáj volt nézni, mert ha minden alkalommal meg kellett volna állni a navit nézni, akkor nem 20 órán át tartott volna a hazaút, hanem sokkal tovább.

    Az emberek többségének csak egy baja van a garminnal, hogy sajnál a minőségért több pénzt kiadni, ezért fikázza, és ajnározza a kínai/tajvani fosokat.

    fezlergabor : ha szeretnél rá egy full EU-t+ adria route-ot, akkor kell egy 4 gigás memkari. Filléres tétel.
    A WinCE annyiban jobb, hogy lehet buherálni több mindent.

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák