Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • I-S-T-I

    tag

    Üdv!

    Jelenleg egy v1-es Logitech MX-518-at használok már 2007 vége óta.

    Igazából nincs vele problémám, csak a csúszótalpakat és a vezetéket kellett rajta cserélni. Meg persze a gumi borítása már lefoszlott :D

    Szóval az lenne a kérdésem, hogy van jelenleg olyan egér a piacon, amire érdemes lenne lecserélni a mostani egeremet? steelseries 4hd egérpadom van, amivel meg vagyok elégedve és nem gondolkodtam a cseréjén.

    Köszi a segítséget!

    Isti

    -| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

  • I-S-T-I

    tag

    Sziasztok!

    Jelenleg egy v1-es Logitech MX518-at használok már kb. 8-10 éve. Különösebb problémám nincs is vele, 2 éve rendeltem hozzá G400-as házat, tehát kinézetre szinte újszerű.

    Olyan kérdésem lenne, hogy létezik jelenleg olyan egér, amire érdemes lehet lecserélni? Például a Logitech G502 Proteus Spectrum jobb nála valamennyivel?

    Azért a kérdőívet is kitöltöttem:
    1. Mennyi a keret?
    Ez jó kérdés, talán max. 30 körül.
    2. Használtpiac, és / vagy eBay?
    Inkább új.
    3. Mire használnád az egeret?
    FPS főleg, mostanában inkább PUBG, néha COD4-6, CS:GO és szimulátorok (pl. ETS2)
    4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van?
    Inkább Fingertip, a kezem elég nagy méretű
    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    Az MX518-at 800 - 1600 között.
    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Az 518-on a két oldalsó gombot nagyon hasznosnak érzem, legalább kettő jó lenne az újon is ott.

    A válaszokat előre is köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

    -| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

  • I-S-T-I

    tag

    Sziasztok!

    Egyik ismerősöm segítséget kért tőlem egér vásárlással kapcsolatban, de én annyira nem vagyok benne a témában. :)

    1. Mennyi a keret?
    10000 Ft körül
    2. Használtpiac játszik?
    Nem, csak új.
    3. eBay, külföldi rendelés játszik?
    Nem (Nekem kellene megrendelni, stb.) maradjunk boltnál, azt megoldja ő is...
    4. Mire használnád az egeret?
    CS:GO-zik a srác, arra kellene.
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
    Fingertip Grip
    6. Mekkora kezed van?
    Ez passz... talán 20 cm körül lehet...
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    Jelenlegi beállítások: 600 DPI, 1.7-es érzékenység
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Azt mondta, hogy az A4Tech X710 méretre, alakra jó volt, úgyhogy olyasmi megfelelő lenne neki. (Most valami A4Tech Bloody valamije van, de a hirtelen rántásokat nem tudja lekövetni az egér...)

    Én A Rival 110-re gondoltam. Az tetszik is neki. Méretben/alakban mennyire hasonlít az X710-re? Ebben az árban van valami ami jobban passzolna az igényeinek? :)

    A segítséget előre is köszönöm! :)

    -| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

  • I-S-T-I

    tag

    válasz ribizly #70235 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a segítséget! :) Végül bement az edigitalba és vett egy Natec Genesis GX75-öt... Így próbáljon meg segíteni az ember :(

    -| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

Új hozzászólás Aktív témák