Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deuscreator

    csendes tag

    Sziasztok!

    A következő paraméterek mentén kérném tanácsotokat:

    1. Mennyi a keret? Ha jó akkor elég sok is, 25k-nál alapvetően nem akarok többet adni, de győzzetek meg.
    2. Használtpiac, és / vagy eBay? Persze, de csak garival.
    3. Mire használnád az egeret? Leginkább munka, böngészés, sok-sok adatbevitel (excel-huszárkodás) és valamennyi játék, FPS-t csak magam örömére játszok, single-playerben.
    4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van? Palm, circa 20cm a középső ujj, csukló távolsága. 1-2-2 az ujjak elhelyezkedése.
    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Logitech M500-at használok, amivel alapvetően meg vagyok elégedve, az 1000DPI-s
    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Tetszik az M500 kapcsolható görgője (freescroll / normál), ha ez van másban is, jöhetne. A leírtak mellett nem tudom mennyire kell vezetéskesnek lennie, meghallgatnám, milyen optimális vezetékes és még elviselhető vezeték nélküli alternatíva fér ebbe bele. Méretre legalább az M500, ami szerintem nekem kényelmes. Egérpad használata nem reális sajnos, jó lenne ha működne szépen sztenderd fa asztallapon.

    Köszönöm előre is a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák