Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz abalint88 #12700 üzenetére

    go első hsz (megjegyzem, ez a topik nevében is benne van...)

    woolwich: go első hsz.
    egyébként ha a g400 formája bejön, vadászhatsz aprón egy használt MX518-at, jóval olcsóbban kijössz.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz abalint88 #12704 üzenetére

    "de egyik ott ajánlott egér sem volt túl vonzó árban"

    Árban?? A legdrágább a Razer DA v2 (~13k) és a SS Ikari Optical (~12k). Minden más 10k alatt...

    Lézer: Nem a felület miatt. Nincs ebben semmi logikátlanság. Szinte az összes szenved valamilyen defektben; vagy perfect control gyengeségek, vagy pozitív / negatív gyorsulás.
    Az tény, hogy sokat fejlődtek az elmúlt 5 évben, de még mindig az optikai (amiben benne foglaltatik az infra is) megoldások a legjobbak.
    To be blunt --> Csak hypeolva van, Vérpistikének vagy Vértelen Sándornak :DDD meg nem tűnik fel a 3 cm-en való pöckölés közben, hogy amit tizensokezerért vett, mennyire is defektes ---> ebből következik a sok ajnározó cikk meg teszt.

    Nagy méretű, egerek:
    ---------------------------------
    Logitech MX 500
    Logitech MX 510
    <3
    Logitech MX 518
    Logitech G400
    Microsoft Intellimouse Explorer 3.0
    <3
    Razer DeathAdder v1 @ Firmware 1.40
    Razer DeathAdder v2 / DeathAdder Black Edition
    Razer Boomslang 2007 CE Edition
    SteelSeries Ikari Optical (ebből a Laser sem olyan rossz, de az Optical jobb)

    Azért van miből választani.

    Amit már nem látsz boltokban, azt lehet apróról vagy újonan e-bay-ről / amazon-ról (nem is túl húzós árakon - még postával sem).
    Bizonyos esetekben (mint pl. ez) megéri kicsit küzdeni - elvégre jópár ezret akarsz költeni egy olyan beviteli eszközre (amit valószínűleg napi rendszerességgel, hosszú órákig fogsz használni), ami tényleg jó és sok évig kiszolgál.

    [ Módosította: 7 ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz abalint88 #12704 üzenetére

    Tiszteletem!
    Eleddig a legkényelmesebb a Microsoft Intellimouse explorer 3.0, elég nagy egér, tényleg nagyon picit lógok csak le róla.
    MX518 (-G400 ua. a forma) szintén nagyon kényelmes, ezt viszont csak behajlított ujjakkal tudtam/tudom használni. Viszont jól kitölti a tenyerem, elég magas a háta ezért komfortos sok órás használat után is.
    Deathadder V2 most ezt használom, pontossága megkérdőjelezhetetlen, méretben nekem kicsi. Nagynehez megszoktam, most épp azzal szórakozok miképp tudom (fogásban) hosszabb távon is kényelmesen használni. Mindamellett, hogy a nagykezű embereknek van ajánlva.
    Valahol aprón láttam egy Razer Boomslangot, na az valami böszme dögnek néz ki érdemes lenne egy megnézésre legalább ha nem rettent vissza a használt mivolta.
    Steelseries Ikari Optical meg elvileg a mai nap folyamán megérkezik és tudok róla referálni.

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

  • kurtz

    aktív tag

    válasz abalint88 #12704 üzenetére

    én perpill 1 mx 518at használok a segge elég nagy nekem túl nagy is sztem neked lazán jó lenne kényelmes [nekem] elég pontos és van pár hasznos gomb rajta [én 2t tudok használni épp abból adódóan h nekem 1 kicsit nagy az egér] az oldalsó gombokat azokkal pl lehet böngészőt előre vissza pörgetni ez rohadt hasznos sztem gamekbe is teljesen jól megállja a helyét anno 9kért vettem simán jó vétel itt hardveren biztos találsz rohadt sikeres egér volt van belőle annyi mint a sz.... az utódja a g400 [1 kategóriával fentebb a g500(?)] ők biztos pontosabbak a kialakításuk doszta ugyan az ha jól emlékszek érdemes lenne megcsekkolni boltban v ismerősnél sztem mx518at nem olyan nehéz találni mint már mondottam gyakori kocka tartozék :D

    R.I.P. Fractal Design Define R3 Arctic White 2011-2013

Új hozzászólás Aktív témák