Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz [CS]Blade2 #97099 üzenetére

    Ez [SteelSeries Prime Pro Series (62533)] az ami az ajánlóban van? Eléggé beesett az ára, és úgy nézem, hogy ez hosszabb, talán jobb lenne a 19cm-hez a Razer V2 mininél? Mondjuk a gyártója még ezt sem írja tenyeres fogáshoz?
    [link] Ezen az oldalon beállítottam a kiszemelteket és a monitoron a méreteket a meglevő egerekhez, aztán már a monitorhoz téve hasonlítgatom, hogy melyik lenne jó.

    Prime
    Prime Mini (ez szerintem el van árazva a legolcsóbb helyen) (A régi MS egeremhez hasonló íve van)
    MM710 még bent van, de koszolódás miatt lyukacsost kompromisszumosnak érzem
    M4 Air szintén.
    Razer-ből ez a Deathadder Essential 2021-es gondolom egy jóval gyengébb eresztés lenne a V2 mini-hez képest? Mégis, ha a V2 mini-n túllóg az ujjam, akkor az a sokkal rosszabb.

    Csak netezésre, 0% játékra is érdemes nekem is ezekben gondolkodni, ugye? Valamint inkább legyen 50-60-70g, sok órán át jobban járok vele?

    A legolcsóbbakat amit néztem cm110 kicsi, a 310-re már rádobja az ember az mm310 felárat, a régi Asus M3 ha jól rémlik nehéz, és árban már nem filléres, innen már nincs messze a fenti pár ajánlott.

    Valami 5let? A bal gomb nem lenne rossz, ha bírná, nem tudom melyiknek jobb a gombja ezek közül. Nekem ugye a játékra fontos tulajdonságok nem számítanak.

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz [CS]Blade2 #97118 üzenetére

    Veszel egy Prime-ot, esetleg még egy vaskos Corepad talpszettet hozzá, oszt jónapot.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz [CS]Blade2 #97129 üzenetére

    Igen, az én tesztem.

    Palmozni akarsz, azért írtam a normál méretűt, de 17-18 cm-es kézhez már talán szerencsésebb volna a Mini. Ha nagynak érzed a simát, akkor legfeljebb elállsz, és veszel egy Minit, de szerintem jó lesz.

    "Valamint akkor ez a Prime nem az a fajta amibe 500Ft-ért lehet venni másik kapcsolót és házilag cserélni?"

    Lehet, csak a választék lesz két nagyságrenddel kisebb, mivel csupán optikai kapcsolók mehetnek bele, bár ezeknek a szexepilje elvileg az volna, hogy nem lesznek duplaklikkesek.

    "Látom, hogy ebben mágnes van a gomboknál. Az nem gáz, hogy nekem az egér előtt van egy mélynyomó az asztalon?"

    Nem hinném, hogy az a picurka mágnes olyan mágneses térrel rendelkezik, hogy befolyással legyen a mélynyomódra.

    Padok: Tőle egy Artisan Zero, mondjuk SOFT keménységgel (ha szereted a puhább, nyomásra picit süppedősebb padokat, akkor XSOFT-tal) és a neked kellő méretben. Boltban nem fogsz találni ennyikért olyat, ami akár csak a közelébe érne. Best buy, no contest, csak ne mosógépben tisztítsd!

    A Classic a picit olcsóbb, varratlan peremű, a Ninja FX meg a varrott, de az előbbi sem hajlamos a rojtosodásra (nálam pl. fél év aktív használat után is olyanok a szélei, mint mikor először vettem ki a csomagolásából).

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Zaied

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz [CS]Blade2 #97125 üzenetére

    Nem elírás, az eleje valóban ilyen magas, de a legmagasabb pontja az több :)
    Szubjektíven én nem gondolkodnék egy SS egérben sem, az tény hogy elég olcsó magához képest, de a versenytársakhoz képest meg mondhatjuk árába van és eddig volt túlárazva...

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz [CS]Blade2 #97138 üzenetére

    "Fordítva gondoltam. Nehogy elkezdjen az egér kattintani egyet magától filmezésnél, zenénél."

    Soha nem hallottam még olyanról, hogy azért kattintana az egér, mert a közelében van egy hangfal.


    Az Artisan azért elég más minőségi szintet képvisel, mint egy SteelSeries, szóval nem tartanék a varratlantól, de persze ha ultrabiztosra akarsz menni, ott vannak a varrott verziók. A szövet egyébként nem is gumihoz van ragasztva, hanem poliuretán habszivacshoz; ezért is ragaszkodik úgy a helyéhez az asztalon.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz [CS]Blade2 #97141 üzenetére

    Azt a Prime-ot.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz [CS]Blade2 #97616 üzenetére

    "A kisebbik verzió kicsi lett volna."

    Látod, mondtam én. : >

    gl hf

    "Valami pipát kivetetett a program a Windows beállításánál."
    Azt jól tette. Az Enhanced Pointer Precisiont offolta ki, így 1-re csökkent a windowsos egérgyorsítás. Már csak egy MarkC accelfix kell, hogy teljesen nullázódjon.

    Igen, a Hien enyhén textúrázott felületű. A borvörös valami kegyetlenül profin mutat.

    Ez a keménységi sorrend, legpuhábbtól a legkeményebbig: XSOFT -> SOFT -> MID

    A Ninja FX Zero varrott, a Zero Classic nem. Nem kell félni a varratlantól, nem hajlamos a rojtosodásra. Nálam fél év aktív használat után is olyanok voltak a peremei, mint új korában. A magam részéről jobban is szeretem, mint a varrottat, mert old schoolabbul fest, plusz talán a poron habszivacságy puhasága is valamivel jobban kijön vele. Meg valamivel olcsóbb, bár ez elhanyagolható.

    Shidenkai: talán a leggyorsabb nem merev pad a piacon, üveg-szövet hibrid. Igényli a minőségi, vaskos PTFE-t, minimális statikus és dinamikus súrlódás. Rendkívül sima tapintású felület, de a tartóssága egyértelműen a leggyengébb az Artisanok között, bár erre maga a gyártó is figyelmeztet. A pados topikban pont most volt valaki, aki hetek alatt brutálul lelakta, nekem három van, amikben összességében már benne van pár hónap, kb. úgy néznek ki, mint vadonat új korukban. Csak vigyázni kell rá.

    A magam részéről ezt úgy teszem, hogy netezéshez/munkához egy kétszer félbehajtott mikroszálas törlőkendőt rakok a csuklóm alá, így az izzadság vagy a bőrömből kifacsaródó olajok nem tesznek benne kárt (a karórás kezet is távol kell tartani tőle). Játékhoz felveszek egy sleeve-et, de mivel mára high senses lettem, van hogy nem, és otthagyom a törlőkendőt a puttyogtatás idejére is.

    Ha vigyázol rá és nem passzírozod bele az egeret, akár 2-3 évig is simán kihúzhatja, és ha elhasználódott, a felső üveggyöngyös, hártyaszerű réteg finoman lefejthető róla, így effektíve lesz egy új, valamivel kevésbé textúrázott Hien padod belőle, szóval végülis kettő az egyben történetről van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák