Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz Zaied #96257 üzenetére

    Ennek a hozzászolásodnak a hatására vettem egy DA V3-at. :D
    Engem nem érdekel, hogy kábeles jelen esetben, mert negyedik egérnek elfér, plusz úgy is csak játékra használom illetve van egy fasza egér Bungeem.. Meg lehet érte kövezni, de van már 3 wireless, ez jelen esetben nem zavar.
    A fogása zseniális. Az akkora kez embernek tökéletes ilyen fogással. A gombok taktilisek, jól kattannak, de a Bruszlimnél halványan gyengébb. A görgő nem annyira taktilis, de az Xlite V2-mnél jobb. Ez nem zavar, játék közben nem volt fegyver félreváltás. A talpak jól, nagyon jól csúsznak a Glorious egérpadon, így ezzel sincs gond.
    Az viszont zseniális, hogy a pollingratet 1000-8000-ig lehet állítani a programon belül. Nekem ez szimpatikusabb, mint megvenni a donglet és hiába megy a 4k, ha az üzemidő drasztikusan lecsökken. Persze, ezek itt az én preferenciáim, lehet más mindenképpen ragaszkodik a vezetékmentességhez.
    30k-t nekem ez az egér megért.
    Szóval, ha már lehet, akkor a hozzászólásodnak köszönhetem, hogy ezt vettem, ugyanis filóztam a V3 Pron, de nem akartam még egy wirelesst, főleg, hogy itt a Bruszli, ha meg megvettem volna, úgy is kellett volna a dongle, aminek nekem így nem látom értelmét. De ez így jó vétel volt. :R
    Aszem egy darabig nem veszek egeret, legalábbis amig valami nagyon komoly cucc nem jön ki. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák