Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zaied

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz cyberkind #84629 üzenetére

    Akkor ez így elég vakvágány volt minden téren :DDD
    Nem tudsz már venni olyat mint a régi Logitech egerek, mert az rég volt, most minden rosszabb. Vezeték nélkülibe meg még kevesebb opciód van.

    Logitech G Pro
    Logitech G Pro X Superlight

    Ezen kívül van a Razer Viper Ultimate és a Glorious Model O Wireless, ki is lőttük az összes normális opciót kb.

    A G903 se éppen a csúcs, elég sokat is kellet mostanában javítanom...

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cyberkind #84629 üzenetére

    "Tekintve, hogy a mostani egerem drága volt, így minimum ennyi (160 Font), "

    Na, ilyet sem hallottam még, hogy valaki szánt szándékkal egy kisebb vagyont akar költeni patkányra, függetlenül az igényeitől. :DDD

    Csak jó, hogy rákérdeztem, mert egy eléggé erőteljes ellentmondásra derült így fény; fingertiphez Basilisk Ultimate és G903 (értsd féltéglák)?

    Azért mondom ezt, mert fingertipnél a tenyered egyáltalán nem ér hozzá az egérhez, ezért 100 százalékig irreleváns az "ergonomikus" forma, plusz ez tipikusan az a fogásfajta, ami talán még többet profitál az alacsony tömegből, mint a többi.

    Ennek fényében azt mondom, hogy Logitech G PRO X Superlight, mert bár ez sem kicsi (szóval nem az abszolút ideál fingertiphez, de a mostanidnál kb. ötször inkább), de elég univerzális forma, nekem is 20 (x 9,2) cm-es kezem van és tudtam ujjbegyesen fogni.

    Drága is, high-end is, Logitech is, és majd' feleannyit nyom a mérlegen, mint az általad említett modellek.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák