Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz SP!T #76405 üzenetére

    Köszönöm az info-t! Értelek.

    - És egyre gondoltunk... Mindazonáltal szomorúan hallom. Illetve nem értem, hogy miért éppen a Microsoft hardverei jelentenek kivételt a hazai piacon!? :F

    Hiszen elég tisztességes mennyiséget adnak el a Logitech, Razer, Steelseries, és hasonló "prémium" márkák kiegészítőiből, az MS termékekhez képest még magasabb áron.

    Az MS billentyűzetek, egerek (és én még a "ősidőkben" bizony használtam aktívan a különféle játékvezérlőiket is) mindig is a kifejezetten jó minőségükről voltak híresek.

    Tehát miért veszi a többség (ezek szerint) a pár ezres kínai "no name" termékeket, és az MS-nél sokkal drágább prémium termékeket, míg az árban a kínaihoz közelebb álló, minőségben a prémiumhoz tartozó MS kiegészítőket...

    - Másfelől ha belegondolok a Microsoft hozzáállásába... például abba, hogy a most vásárolt XBox One játékvezérlőmet a - jövő év elejéig még hivatalosan is támogatott - Windows7 az ahhoz kiadott Windows update ellenére sem ismeri fel, ezért (mivel "known issue") az MS készített egy drivert is a kontrollerhez, ami egy darabig elérhető volt a saját honlapjukon, a kontroller "how to" adatlapján, de már régen leszedték, és sehonnan nem lehet letölteni tőlük, csakis az "internet bugyraiból"; más oldalakról....

    Akkor viszont maximálisan megértem, hogy az emberek idegenkednek a Microsoft hardverektől. Mármint ha tényleg ez a helyzet.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák