Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz jaffa 2843 #76384 üzenetére

    Amikor az ember vásárol egy prémium terméket, akkor teljesen természetes, hogy magától kell rájönnie arra, hogy miként tudja használni azt.

    Skynet is real. It's called Google.

  • spanyoll

    addikt

    válasz jaffa 2843 #76384 üzenetére

    G HUB a legfrissebb, logi oldalról töltött verzió.
    Admin mód semmit nem ért sajna, az app pedig egér nélkül is folyamatosan szenved a kapcsolat miatt és újrafrissül kb.
    Megoldást pedig kerestem, bújtam fórumokat, ahol valakinek hasonló problémája volt azt teszteltem, de egyik megoldás sem működött. Valami parancssorba másolgatós valamit is kipróbáltam, az se oldotta meg (cserébe azóta gyorsabban frissül amikor érzékeli, hogy valami baja van).
    Firewall átengedi, tehát az sem lehet probléma.

    @ [kemotox] : Én legalább egy órán át böngésztem fórumokat, próbálgattam saját tudás alapján megoldást keresni (pl régi x7esem appját is kukáztam, hátha azzal akadna össze), de semmi. Ezen felül eltelefonáltam több, mint fél órát velük, de csak annyit tudtam meg, hogy:
    - a logi is tudja, hogy szar a g hub, gyerekbetegségei vannak, patchelgetik
    - próbáljam ki a régi gaming softwarerel (amibe ha megint belerakok fél órát, míg mindenem bemakrózom, akkor nem fogom tudni átmenteni a makrókat a g hubba, mert nem lehet)
    - tegnap vírusos lett a logisoknak a gépe, azért nem tudtak haladni :DDD (eskü ez volt az indokuk, hogy miért nem haladnak).

    Küldtem nekik egy valag log filet is, azzal sem nagyon kezdtek még semmit.

    Fehérholló mondja jól: átlag ember 4-5Kért vesz egeret, jó neki. Nekem is jó volt idáig az x7-esem, ha nem szarakodna, akkor maradna. Egyszer szánok rá több pénzt (konkrétan hatszor annyit), ami számomra prémiummá minősít valamit. Azért cserébe meg elvárnám, hogy ha nem is nyalják körbe a seggem, akkor legalább megdöglenek, hogy találjanak megoldást a problémámra. Amit meg nem érzem, hogy megtörténne. Ergo most van egy szar egerem, amit jobb híján használok, meg van egy tök jó, aminek a programja szarakodik, ergo csak féltéglaként áll a polcon. Persze, hogy hétfőn hívom őket üvöltözve, hogy kérem vissza a pénzem (ami idő szintén, mert míg futár jön, elviszi, megkapják, megnézik, elutalják... két hétig a semmiben áll majd most a pénzem ahelyett, hogy dolgozhatnék végre vele amiért vettem és nem fórumokat bújnék meg ide irkálnék fölöslegesen a ti időtöket is rabolva).

    Amúgy köszi a helpet Urak, @Fehérholló megnézem majd az egereket amiket javasoltál, de lehet, hogy naga lesz a vége; bár nem akartam nyomógombos telót a kezembe napi x órában, de ha legalább az működik... :D:)

    [ Szerkesztve ]

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák