Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Vanir #73670 üzenetére

    Tulajdonképpen bármelyiket is megveheti bármelyiket, csak utána tegyen rá valami tape-et (gumis vagy más anyagból lévőt), amit lehet DIY szerűen csinálni, meg akár készen vásárolni is (pl. G102/203/G Pro gumírozás).

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz Vanir #73670 üzenetére

    Jó lenne ezeket kipróbálni , bár igazából hazai közegből rendelnék inkább .

    Zowie ZA13 méretileg meg formailag is elég tetszetős , de 20k :)
    Bár tény , hogy ha ez beválna jó ideig nem lenne csere , de úgy vagyok vele ezt olcsóbban is meg lehetne oldani :) ( vagy nem )

    Roccat egerekről én csupa jókat hallottam eddig , csak náluk is ez a formatervezés lehet offos , anno volt egy formailag MX 518 koppintású gagyi egerem , na az a forma nekem totál offos , és ezek a Roccat egerek is mindig erről jutnak eszembe , meg szerintem ezek inkább palm fogást igényelnek ezzel a formatervezéssel , bár lehet claw is menne :) Gondolkozok , hogy a helyi Euronics-ba kérek egy tapogatási lehetőséget , talán össze tudom hozni és akkor ezek a tévhitek megoldódnának de nem tuti , hogy belemennek.

    Logitechek meg jó árban vannak ugyanakkor itt a szappan effektus igen , igaz már nem játszom át a fél napokat mint régen a 20as évek elején mert már nincs sok idő rá , szóval arra a nagyon max 2-3 óra gametime-ra elég lehetne anélkül , hogy ne durranjon be a kezem .

    A jelenlegi Newmen G302-vel sincs nagy gond , csak az az érzete van az embernek , hogy ez lehetne sokkal jobb is . Mintha azt érezném , hogy jó jó de 80%-on megy az egész kihasználtsága meg kényelmi téren meg a súlya is, és ha találnék olyat ami 90% felett lenne már sokkal másabb lenne a szitu.

    Öcsémnek kisebb keze van kicsivel mint nekem , ő régen Kinzu-t használt amit én is próbálgattam mikor az ő gépén voltam , elég jó volt csak nekem pl az már kicsi volt ( nagyon laposnak tűnt nekem ). Rival 100-at használ jelenleg , nem panaszkodik , de tudom , hogy nála se topos csak ő a Steelseries-re esküszik . Én meg próbálom megtalálni a best opciót , aztán a fejemhez vágta sokszor , hogy egyszer vettél volna egy 20k-s egeret aztán nem kéne ezekkel foglalkozni 1-2 évente :)
    De eléggé egér fan vagyok egyébként , tény nem volt sok egerem de mindig szeretem nézegetni az aktuális piacon mi a szitu , ez akkor is igy lenne ha tökéletes egerem lenne , kicsit úgy vagyok vele , mint a focicipőkkel azokkal se lehet betelni némelyik annyira szép , na én az egerekkel is néha igy vagyok , megtetszik utánanézek hopp ez nem jó az azért nem jó , mintha ilyen egérgyűjtemény utáni vágyakozásom lenne vagy nem tudom :)

    De köszi a segitséget , még agyalok ezen szerintem pár kört , aztán lehet marad igy az egész elvégre casual gamingre nem kellenek akkora igények már 30 felett :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák