Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz tonermagus #70732 üzenetére

    Szerintem az Aula szintjét minden minimum hozza, szóval ha kényelmes a Trust, és nem akarsz valami normálisabb egeret, akkor vegyed nyugodtan! Korszerűtlen Avago 3050-es szenzor van egyébként benne, fps-re szerintem totál alkalmatlan. Van G102/G203 9-10k körül, sokkal jobban megéri -már akkor, ha jó a kezedbe!

    18/10,5 centis kezem van, és palmos fogással legkényelmesebb eddig nekem valamelyik szar A4Tech-es gagyiság volt, talán a Bloody T70 vagy A70. Viszont én nem vennék gagyi szenzorral egeret. Ha már Trust, akkor a GXT 188 Laban, ezt én már próbáltam, és egész jónak tűnt az összeszerelési minősége, ráadásul 2 év garit adnak rá. Ebben csúcs szenzor van, és kiszerelhető extra súly. Ha marad benne, akkor 113g, még úgy sem tragédia nálam. A középső, görgős gomb lenyomásához kicsit túl nagy erő kell, de a többi teljesen oké, és az én kezemmel nagyon kényelmes a fogása.

    12-13k-ért lehet kapni sok helyen, 8 programozható gomb, onboard memory, szóval akinek szempont a viszonylag sok gomb, szerintem bevállalhatja viszonylag nyugodtan.

    Ha megyek Media Marktba, legközelebb ki fogom próbálni a GXT 155-öt, kíváncsivá tettél! Elképzelhető, hogy nekem is kényelmes lesz, de azért meg nem venném ilyen szenzorral.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák