Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Vanir #59285 üzenetére

    Köszi, valami hasonló választól féltem :(

    Az MX1100-at az MX Revóval szemben választottan a formája miatt. A Performance MX-et megjelenése után nem sokkal megtapogattam, ekkor vettem meg a második MX1100-at tartaléknak, majd nem sokkal később lecsaptam egy harmadikra is, de az gyorsan tovább is állt családon belül. Az MX Master még nem volt a kezemben, de képek alapján a Revo-Performance vonalhoz áll közelebb, mint az MX1100-hoz, így nem az igazi a formája (az, hogy szerintem bazári a kinézete, csak másodlagos, a vásárlást nem befolyásolná). És a forma mellett a Logitech egyre romló minősége is képbe jön, az áráért legalább 5 év működést várnék el, 5-6 éve még nem kételkedtem volna bennük, azonban ezt manapság már nem látom biztosítottnak. Így most abban reménykedem, hátha kijönnek valami épkézláb darabbal, mielőtt tönkremenne az MX1100, az előző darab alapján valószínűleg (kopp-kopp-kopp) még évekig tudok várni a csodára.

    Ha fájó szívvel kihúznám a fokozatmentes görgőt (teszek pár napig próbát az MX1100 átkapcsolásával, hogy menne-e), akkor mi lenne ajánlott?

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák