Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz Roleegsi #19852 üzenetére

    Olcsó -relatív-, gyors, pontos, egész jó az anyaghasználata. Amiben a leginkább veri a Razert: gyorsabban reagál a kattintásokra. Volt már pár egér a kezem alatt és bár nem vagyok szakértő, de az nekem is szemet szúr, ha az 1v1 közelharcokat megnyerem olyan esetekben is, amikor a Deathadderrel elfekszek 1sec alatt. Kb olyan, mintha lenne egy kis lépéselőnyöm az előző Razerekhez képest. Sosem favorizáltam a Logitechet, de be kell látnom: Svájcban (vagy Kínában) tudnak valamit...

    Csak, hogy legyen egy kis plusz a BEST "GÉMER" egerek ellen: egy ismerőősöm, akivel együtt játszok 2 hete vett egy RAT 7 -et (20k+). 2 napig ment rendesen, aztán ütközetben eltűnt... ...a jel. Egér meg sem moccant és random megismétli az esetet. Elég bosszantó, amikor rádöbbensz, hogy ennyi pénzt kifizettél egy kalap székletért.

    Másik eset szintén pár héttel ezelőttről öcsémnél: Mionix Naos -szal történt (10k+). Munka alatt bal klikk elment szabadságra. Telefon, délután átvittük a szokásos szakihoz mikrokapcsoló cserére (beraktároztunk Omron D2F-01F -ból egy életre :DDD ) majd vártuk a fejleményt. Másnap telefonált az "assistance services", hogy ő kicseréli szívesen a kapcsolót, de a nyák repedt el a kapcsoló alatt. A Mionix megmaradt alkatrésznek (párom is ilyet használ - még) és lerendelte a G400 -at. Igazából így sikerült végre "élesben" kipróbálnom a Logitechet.

    bocs a stílusért. Kacat napom volt, hamar lefolytottam két sörrel :U

    [ Szerkesztve ]

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák