Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz WolfheartGR #19672 üzenetére

    annyiból legyünk korrektek, hogy azért a PH tanácsok sem mindig tökéletesek. én pl. megvettem a g400-at asztali géphez általános egérnek, de az én kezemben nem az igazi. nem gáz, ha nem szokom meg, eladom, keresek mást, de ha csak a hsz-eket nézem, akkor szinte mindenki ezt ajánlotta. az mondjuk tény, hogy borzalmasan jó anyag a borítása, és iszonyat pontos egér, majdnem (ha nem) pontosabb, mint a deathadder v2-m.
    mondjuk az meg az én hülyeségem, hogy nem neten rendeltem, akkor most elállhatnék. karira vettem faternak routert, mindenki ajánlotta a PH megfelelő topikban, de attól elálltam, mert eldobálta a wifit, utána derült ki, hogy arra nem az igazi.

    szóval az igazság valahol félúton van... de az tény, hogy az első hsz elolvasás és egy pár oldalas visszaolvasás azért ajánlott kérdés előtt. vagy ha nincs rá energia, akkor boltba be, csilivili egér polcról le, és örülés.

  • tixem

    addikt

    válasz WolfheartGR #19672 üzenetére

    hányszor előfordult már velem ilyen :D sok újgazdag kis csíra villog a csilli-villi gépével, de aztán rendre csak én hozom a köröket conquest-ben. Pedig csak egy fostos genius slimstar 110-zel meg hama am5000-rel tolom. Jó most vettem egy g400-at de ironikus módon szarabb vagyok vele mint azzal az ipari hulladékkal. De ha rááll a kezem senki nem menekül :D eléggé szokatlan hogy a teflontalp mindenféle ellenállás nélkül csúszik, amazt ha toltam ott állt meg ahol akartam, ez mindig továbbcsúszik hiába állítom meg a kezem, de nem baj lekopik előbb utóbb :)

    Tin

    kell lenni egy szűk keresztmetszetnek, akinek nem jön be, ez így normális. De ha megszokod tuti többet mást nem is akarsz látni.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák