Új hozzászólás Aktív témák

  • rarki72

    tag

    Arra lennék kíváncsi, hogy én vagyok a kiválasztott szerencsés vagy csak mindenki elfogult, mert visszaolvasva az évek alatt keletkezett véleményeket, ellentétben vagyunk maximálisan :)
    2018.10.06-án vásároltam R.A.T. 6 egeremet, egy életem egy halálom :o alapon.
    Most hétvégén jött elő az első hiba, mely szerint a görgő racsni és szenzor néha nincs szinkronban. Néha érzem a kattanast, de nincs eredmény, néha nincs kattanás, de akár kettőt is is érzékel a szenzor és végrehajtja a parancsot.
    Ezen kívül eddig sosem volt semmi gondom vele, nagyon imádom. Rendszeresen napi 2-4 óra WoT a terhelése a szokásos excel, böngészés, stb mellett, szóval a folyamatos zoom in, zoom out miatt van a görgőben km rendesen. Minden gombját aktívan használom a javítások és gyógyítások végrehajtási idejének minimalizálása miatt (makrók).
    A futurisztikus kinézet ellenére a kényelemmel sincs bajom. Fiam Razor Naga Trinity-je idegesítően kényelmetlen és a munkahelyemen használt Hama uRage Reaper Morph 1000 bár kényelmes, de nem jobban, mint szeretett kis amorf patkányom 😁
    Miért ilyen negatív a megítélése?
    Utodnak egy R.A.T. 8+ van kiszemelve.
    Változott-e a közvélemény?

Új hozzászólás Aktív témák