Új hozzászólás Aktív témák

  • Arphox

    tag

    Sziasztok!
    Most is szeretnék segítséget kérni egér választásban. :)
    2020 szeptembere óta ajánlásotok alapján CoolerMaster MM 710 egeret használok, viszont azt amióta megvettem, ~6-9 havonta elromlik benne valami (erről írtam is anno: #90302). Ez az egér azóta egyrészt kikerült a forgalomból, másrészt meguntam, hogy állandóan elromlik. Ehhez hasonló egér teljesen megfelelne nekem, előtte ASUS Rog Sica user voltam.

    Tehát ismét áll a kérdés: milyen egeret ajánlotok nekem? :)

    1. Mennyi a keret? → nincs keret (80k)
    2. Használtpiac, eBay, külföldi rendelés játszik? → nem
    4. Mire használnád az egeret? → Casual gaming, FPS/RTS, irodai munka
    5. Hogyan fogod az egeret? → Fingertip
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. → 19 cm
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? → 1600 DPI


    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    - Egy nap használom vagy 16 órát mindenre, így a magas minőséget keresem minden tekintetben. Jó build quality általánosságban magas minőség; a garancia is legyen legalább 2 év (de minél több, annál jobb, ez nekem fontos). Így a gombok se kotyogjanak össze-vissza, stb.
    - Tudjon min. 1000 Hz polling rate-et
    - legyen hozzá szoftver, amivel be tudok mindent állítani, amit akarok: kikapcsolom az angle snapping-et, alacsonyra veszem a LOD-ot, minimalizálom a gombok response time-ját, DPI-t állítok.
    - Legalább 6 gombos legyen: Left/Right/MiddleClick, az egér bal oldalán kettő gomb egymás mellett "forward"/"back" gombok, és egy plusz programozható gomb, amit talán tipikusan a görgő alá szoktak rakni.
    - Sötétszürke/fekete színű legyen, és matt
    - jó minőségű talpa legyen, szépen csússzon (egérpadom egy 7 éves Steelseries QcK, de ha már ez is cserére szorul, szóljatok)
    - Pozitívum, ha minél könnyebb
    - ne úgy nézzen ki az egér mint ami szét akar esni mint pl ez.
    - hüvelykujj támasz ne legyen rajta

    Egyéb:
    - jobbkezes vagyok
    - lehet vezetékes, és vezeték nélküli is, engem sose zavart a vezeték. De ha vezeték nélküli, akkor saját beépített tölthető akksija legyen, és ne legyen nehéz.

    Előre is hálásan köszönöm a segítséget ! :R

    A konfigomat lásd az adatlapomon.

Új hozzászólás Aktív témák