Új hozzászólás Aktív témák

  • Zamma

    őstag

    válasz Zamma #93537 üzenetére

    Végre lett magyar tapasztalat a Huano Silent Brown-ról [link], összehasonlítva a 10M-es square pink dot, Kailh Silent, Yuxi-val! Már van 30M verziója is (Yellow dot) [link].

    Idézek liqquidg-től (a kiemelések tőlem):
    A sárga az 30M-es a fehér 20M-es. Elég újak, sárgából még nincs, a fehéret most kipróbáltam a 10M-es square pink dot-al összehasonlítva. A square az hasonló mint a Kailh silent vagy a Yuxi. Tompa nyomós érzet, kell valamennyi force lenyomni aztán ha felengeded azonnal visszapatttan a helyére. A 20M-es az eléggé más érzet. Olyan mintha hang nélküli mechanikus billentyűzetet csinálnál az egérből. Nem kell nagyon erő lenyomni és olyan mintha egy gyenge lineáris rugó lenne, lenyomod a végén kb koppan nincs pre vagy post travel, a felengedés is ugyanaz az érzet, visszanyomja a gyenge rugó pont ahogy felengeded. Amit hallassz ennél az az hogy a lenyomás végállása koppan kb. :) olyan mintha hosszabb lenne az útja a lenyomásnak. Na mind1, nem nekem való de egyedi érdekes az biztos. Csak fingertip-re ajánlanám mert ha pihentetem rajta az ujjam akkor lenyomódik viszonylag könnyen. Ez most kizárólag G305ön tesztelve aminél amúgy se kell nagy erőfeszítés lenyomni, picit változhat ez egértől függően de valami ilyesmire lehet számítani ezzel kapcsolatba. Valszeg a 30M is hasonló de majd beszerzek abból is kíváncsiságból majd a jövőben... :))

    Liqquidg, köszönjük szépen az infókat! :C

    Én egész véletlenül fingeres vagyok... :U tehát jó okkal reménykedem! :K :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák