Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    Sziasztok!
    A segítségetek kérném!

    1. Mennyi a keret? 20-25.000 (ha van két görgő, sok gomb, rommá configolható akkor 30 is belefér)
    2. Használtpiac játszik? Nem
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? Igen
    4. Mire használnád az egeret? Nagy százalékban photoshop, lightroom, maradék böngészés. Ergo fontos, hogy legyenek rajta könnyen programozható gombok, egész napos fogás után se szakadjon le a csuklóm.
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? palm
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 17-18
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 1200 vagy kicsit több
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) : Programozhatóság. Mivel photoshophoz, lightroomhoz használom, ezért fontos lenne, hogy a gombjai programozhatók legyenek, sőt akár makrózhatók is. Az igazán jó az lenne, ha ezeket a programokat / makrókat tudná tárolni magában is, így ha másik gépbe dugom és ott is van Photoshop, akkor az akármelyik gomb ugyanúgy állítható az egérrel, mint itthon.
    Ha ez nem megoldható, akkor nem áll meg az élet, de hasznos lenne ez is.
    Ha két görgő van, az szintén nagyon jó lenne (mint pl az mx mastereken).

    Néztem a nagát pl, de ergonómiában szerintem nem lenne a legjobb nekem.
    Másik kiszemeltem az mx master 3 lett volna, de sajnálok ennyit rá (főleg,hogy nincs túl sok extrán programozható gombja, bár azzal még kibékülnék).

    G602-n gondolkozom még, hátha.
    Ti mit mondanátok?

    (ja, most egy a4 tech x7-em van, amit igazából nem is cserélnék le, mert csípem, csak elkezdett rosszalkodni, és ha már veszek akkor egyel jobbat gondoltam).

    Köszi a segítséget előre is!

    [ Szerkesztve ]

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák