Új hozzászólás Aktív témák

  • Buckey

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Mivel elhalálozott az egerem, egy GIGABYTE GM-M6800, így vettem helyette másikat, a A4Tech Bloody ZL50et akcisóan (5000 Ft, gondoltam, a hülyének is megéri, nem csak nekem). Viszont egy-két óra használat után nekem nagyon kényelmetlen fogni. :((
    Ezután jött az a nagy ötlet, hogy ergonomikus egér! Ezután vettem egy Trust Verto rágcsálót. Kényelmes a fogása, de itt meg két-három óra után az alkarom fájdul meg. :W
    Na most, akkor én vagyok nem ergonomikus, vagy esetleg valamilyen másik, kicsit ergonomikus és kicsit hagyományos egér kellene, mint a régi, GIGABYTE GM-M6800?

    Nézegettem, fogdostam több egeret, árban is még a Trust GXT 155-es volt a legolcsóbb, fogása is kényelmes volt, de itt a fórumon a nem ajánlott kategória. Mivel nem játszom, így nem tudom, nekem mennyire lenne nem ajánlott, vagy éppen ajánlott. Miben nyilvánul meg, hogy nem ajánljátok? :F

    Mondjuk szerettem volna minél olcsóbban megúszni, de ahogy nézem, ez már nem lesz az. :DD Úgyhogy most már max. 25 ezer Ft-ig hajlandó vagyok elmenni, csak kényelmes legyen.

    Előre is köszönöm a segítségeteket! :R

Új hozzászólás Aktív témák