Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz wollnerd #68989 üzenetére

    Megint én:

    Hamarosan szervizelnem kell az asztali gépem egy problémája miatt és ő boltjukban van a Logitech G402 Hyperion Fury egér. Ez mennyire "rosszabb" választás lenne a G403-höz képest?
    Olvastam ezt a prohardver tesztet, ebből azt szögeztem(?) le hogy igaz, claw griphez van tervezve, de a domborúsága ellenére is első pillanattól fogva kényelmesnek érzékelődött a tenyeres fogással.
    Az interneten kutakodtam a Steelseries 100-ok, Razer Naga és Logi G402 méretei után.
    Ha már a domborúság: A Razer Naga egeremnek is domború háta volt és ugyanolyan (max) magassága... 2 év alatt ezt szokhattam meg...
    Ha már a palm/claw grip: Mint ahogy mondtam tavaly augusztus végén is hogy nem tudtam pontosan meghatározni hogy milyen egérfogásom van. Kb. idáig. Inkább palm ÉS claw között variáló szoktam lenni. Mert volt hogy játék közben kicsit behajlítottam a 2 ujjamat csak nem mindig veszem/vehettem észre az élmény miatt... :)

    Szóval...?
    Nektek mi a véleményetek? A boltjukban van még Steelseries 100 és 110 és ennyi az ottani választék a kb. lista alapján.

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák