Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz jaffa 2843 #68206 üzenetére

    Gondoltam utánanézek egy kicsit a szakszavaknak, mert láthatóan nem megy át, amit írok. :D Amiről beszélek az gyakorlatilag arm aiming. A wrist aiming esetében csuklóból játszol, és sűrűn emelgeted az egeret az arm aiming esetében a teljes karodat használod a fordulóknál és ritkán emeled fel az egeret. Az arm aiming kiegészíthető wrist aiming-el (esetleg sens váltó scripttel) a precízebb célzás érdekében, ha szükséges pl, ha messzire lősz. Amennyire én tudom a kemotox által említett "dollárezrekért fragelő esportolók" is ezt javasolják.

    Én ha lusta vagyok, és wrist aiming-el akarom megoldani sok emelgetéssel, az lerontja a célzásom, ami alapból arm aiming-re épül még úgy is, hogy high sens-en játszom. Valószínűleg így lehet az, hogy szinte nulla emeléssel végig tudok tolni egy pályát. Ami még érdekesség lehet, hogy balra-előre el szoktam tolni a billentyűzetet, hogy jobban magam elé tudjam venni az egeret. Így ha sokat fordulok jobbra, akkor sem tolódik ki annyira jobbra az asztalon, hogy vállból kellene utánanyúlni. Talán egyszer veszek ilyen mini wasd billentyűzetet (gaming keypad), hogy még jobban ki tudjam használni a teljes asztalt, de sajnos kevesen gyártják és baromi drága, annyit meg már nem játszok, főleg nem komolyabban, hogy megérné. Na részemről lezárva a téma, hülyeség vagy sem. :N

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák