Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Sziasztok!

    A topikösszefoglalóért grat-grat!!! Bár volt technikai részek, amiket átugrottam.
    Az összefoglaló táblázatban (Google Drive) pl érdemes lenne beírni, hogy melyik egér milyen fogáshoz javasolt.

    1. Mennyi a keret? (10k)
    2. Használtpiac, és / vagy eBay? (Mindegy, csak megérkezzen pár napon, héten belül)
    3. Mire használnád az egeret? (Böngészés és RPG játékok (Civ3, XCom, Heroes3) )
    4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van? (Ujjbegyes vagyok.)
    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod? (Ezt sose állítottam. Valahogy a default jó. Casual player vagyok.)
    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) (Méret! Kicsit feminin kezdés, de volt már pici egerem is, ami iszonyat kényelmetlen volt. A Microsoft Arc pl közel jó már. Szeretem, ha stabilnak érzem az egeret. Ha tenyerem alsó része is az egérrel érintkezik. Nem svéd favágó kezem van, de az áltagostól nagyobb.
    Vezetéknélkülit szeretnék, mert így is van elég vezeték, ami zavar. Nem baj, ha lagol az egér egy kicsit. Lehet dokkolós, lehet elemes, a talán legfontosabb szempontok egyike még, hogy azért ne 3-5 nap alatt merüljön le.
    )

    Csak, hogy érezzék mivel kínzom magam, most egy Genius SLimStar 8010 van használatban.

    Remélem megadtam minden szükséges infót, amivel pillanat alatt meglehet a javasolt rágcsáló.:)

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák