Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    Sziasztok!

    Párom anyukájának notebookhoz szeretnénk valami minőségibb, de nem csúcskategóriás egeret.
    Mint lentebb írom majd, "Notebook tapipad kiváltás, böngészés, Office, irodai dolgok..(semmi komolyabb játék) " a használat.

    Elsőre egy Logitech M500-at néztünk ki, asszonynak tetszik, nekem is, elég kényelmesnek is tűnik..
    Aztán itt az elmúlt kb. 3 órában olvasgattva úgy láttam, nagyon nem ajánlott ez az egér.

    Bár vagy 7 éve én is egy nem ajánlott márka,az A4tech egyik lézeres egerét használom, amivel a görgőt nem nézve teljesen meg vagyok elégedve :B XL-750F.
    Az érzékelőre ez van írva: A6010 B06110 nem tudom mennyire számít ótvarnak..
    Mondjuk a mikrokapcsolói Omron kapcsolók.. annó mintha ajánlották volna ezt a rágcsálót.. :U
    no de most nem is ez a lényeg. bár ha van infó jöhet :D
    Vettem hozzá jeladót a görgőhöz, ki szeretném majd cserélni. :D

    Visszatérve a jelenlegi helyzethez, "Kénytelen" voltam valami ajánlott egeret nézi.
    Amik a listán szerepelnek itthon újként nem igazán találtam, csak a Logi G100s-t a MM-ban.
    Asszonynak nem annyira tetszik, de azt mondta, ha tényleg jobb, legyen.

    Kérdéseim:
    - Jól néztem, tényleg nem nagyon van más alternatíva? (ha van, jöhet)
    - mennyire érzékeny egérpadra az egér? Mivel notihoz lenne, el tudom képzelni, hogy sokszor csak asztalon, terítőn, vagy ami épp kéznél van, azon lenne használva..
    - minőségre meg van a mínőségi érzés, nem túl bazári? valaki írt valahol régebben egy ilyen hsz-t. Lehet csak eltévedt.. :U :DDD

    Előre is köszi a válaszokat!

    Üdv. Laci

    1. Mennyi a keret?
    kb. 8-9000 HUF környéke

    2. Használtpiac, és / vagy eBay?
    Csakis új, garis, itthonról, "azonnal", ajándék lesz.

    3. Mire használnád az egeret?
    Notebook tapipad kiváltás, böngészés, Office, irodai dolgok..(semmi komolyabb játék)

    4. Hogyan fogod az egeret, mekkora kezed van?
    pasz. Kicsit molettebb nő, nem miniatűr kezek

    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    passz, valami noname micro méretű egeret láttam náluk az asztalon, notihoz meg még nincs

    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Plusz gomb nem lenne rossz, bár csak magamból indulok ki, náluk nem láttam az egéren, így nem feltétel.

Új hozzászólás Aktív témák