Új hozzászólás Aktív témák

  • CoolBoy323

    nagyúr

    Sziasztok!

    Kezd haldoklani a Microsoft Intellimouse 1.1A egerem... néha "kialszik a lámpája" :(
    Nem mai darab, még akkor vettem, amikor bejött... nem tudom mikor pontosan, de 10 éves szerintem simán van!

    Mit javasoltok helyette? Ugyan ilyet vennék, de sehol nem találok :W :W

    Ami fontos lenne, hogy nagyon imádom a két oldalán a gombokat... netezésnél nagyon megszoktam... tehát ezt a funkciót semmikép nem hanyagolnám...

    Van egy Logitech M525 egerem is, az pl úgy tudja ezt az "oldalgombozást", h a görgőt kell jobbra-balra döntögetni... na ez nekem annyira nem fekszik, de mondjuk ezen a patkányon az egész görgő nem jön be nekem, túl érzékeny :/ de még ez a megoldás inkább, mint h csak a 2 gomb legyen össz-vissz...

    Szóval summázva a dolgokat: egy minőségi egerentyű kellene, ami megint jó lesz 5-10 évig...

    Esetleg egy egérpad-tipp is jöhet...

    Ár: ?? A minőséget megfizetem, főleg ha azt nézem, h 10 évente kell cserélni... 10k körül pl lehetséges? minél olcsóbb, annál jobb természetesen :))

    Sok gari előny :)

    (DPI állítás és a többi csicsa nem kell, amennyit és amilyen szinten én játszok, felesleges... ha a intellimouse is elég volt, akkor gondolhatjátok, h nem számít sokminden ilyen téren :D )

    :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák