Új hozzászólás Aktív témák

  • neorow1

    senior tag

    válasz Synthwave #13938 üzenetére

    Értem. Mondjuk 1000-ből játékosból egy játszik professzionális szinten. A maradék 999 nem veszi észre a laget, hovatovább még a wireless egereknél sem tapasztalják a casual gamerek. De köszönöm szépen a részletes válaszod, már úton van ide egy WMO 1.1, aztán majd jól kipróbálom hogy mi a különbség.

    "Aztán nagyobb rántásoknál jöttek az inkonzisztens gyorsulási problémák, volt, hogy elértem a malfunction rate-et is."

    Ezt nem tudom megerősíteni, nekem konstans sebességgel dolgozik, ésszerű határokon belül, ami azt jelenti, hogy nekem nem sikerült elérnem a malfunction ratet. Nem tartom magam professzionális játékosnak, de azért az is bevallható, hogy nem ma kezdtem. Elképzelhető, hogy ebben a szériában más az érzékelő?

    A tesztet meg csak azért linkeltem, hogy könnyebb legyen azonosítani, mert jelenleg kb a 4. széria fut az x7ből.

    "Mármint a drága egerek irányába, nem? Az ajánlottak 80+ %-a belefér a 10-11k-s keretbe."
    Rendszeres jövedelem nélkül így is elég nagy érvágás volt kiadni 7ezer forintot egy egérre (anno) és akkor még nem nagyon voltak olyan olcsóak a fent említett típusok sem.

Új hozzászólás Aktív témák