Új hozzászólás Aktív témák

  • Tequila86

    tag

    válasz FireKeeper #100867 üzenetére

    Megpróbáltam elengedni a nehéz egereket, több 60 gramm körülit is próbáltam a legutóbbi vásárlásomkor, de egyszerűen nem tudom megszokni. Vagy akaratlanul megmozdítom, vagy túlhúzom. A precíziós célzást meg el is felejthettem velük. Próbáltam alacsonyabb DPI beállításon, de sehogy sem volt jó. Nyílván nem a felső kategóriából, pénztárcámhoz mérten választottam hozzá alanyokat, de mindig ugyan az lett a vége, 10-12 nap után elálltam. A nehéz egerekkel viszont nagyon jól el vagyok.

    Az RGB-t egyébként hajlandó is lennék elengedni, de tekintve, hogy akksis egérnél folyamatosan töltőn lenne, ha nem használom, így nekem igazából mindegy ha gyorsan lemerül. 2-3 órát kell kibírnia egy nap. :D
    Ha elemes, akkor az már más tészta, ott tényleg nem szívesen cserélgetném 2 naponta az elemet.

    i5 13400f/Asus TUF B760M-Plus wifi/Asus TUF 3060Ti/2x16Gb Kingston DDR4 3600Mhz/500Gb Samsung 980 Pro m.2 SSD/500Gb Samsung 970 Evo sata3 SSD/1Tb WD Green HDD/Alpenföhn Ben Nevis Black RGB/Seasonic 750W gold modular/Deepcool D-shield v2/Arctic F12 value pack/Samsung C24FG73FQU Monitor

Új hozzászólás Aktív témák