Új hozzászólás Aktív témák

  • Kam1kaze

    tag

    válasz Synthwave #100687 üzenetére

    Köszi az ajánlást. Cooler Master MM710-re ránéztem, ÁK szerint sajnos már lassan 3 hónapja kifutott.

    F-ECT$ által említett Endgame Gear XM2WE egeret is néztem, de tegnap még csak az Auchan árulta 43.000-ért. Most ránéztem és valóban elérhető pár helyen 28k-ban. Utána néztem, a főkapcsolók Kailh GO, erre rákeresve 60-65gf értéket dobott ki a Google. Gondolom esetemben az a legjobb, ha ez az érték kisebb (a könnyebb lenyomás érdekében). Nem tudom, hogy a Razer DeathAdder V3 mennyi lehet, mert nagyon könnyűnek érzem a lenyomását, ahhoz kéne viszonyítanom. Rtings-en is néztem, nem lettem előrébb vele, számomra értelmezhetetlen infók/grafikonok esetében. Azt látom (meg tapasztalom is), hogy csendes, ami szintén nagyon tetszik, hogy nem kattog hangosan (XM2WE-re is azt írja ez az oldal).

    Nézelődöm még. Ha a Razer DA V3 fogását meg tudnám szokni, tökéletes lenne minden más része. Előző egereimet is nézve, ennek jött be legjobban a kattintása. Még nagyon régről van Logitech M-BJ69 egerem is, azt szerintem 10 évig használhattam (kb. ugyan ennyi ideje a szekrényben áll) és hibátlan, lehet előveszem majd a szekrényből kíváncsiságból, hogy az milyen volt. 20 éves meg lehet szerintem. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák