Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz #40935168 #37711 üzenetére

    :D

    személyeskedés, amikor azt minősíted, aki mondott valamit, és nem magát azt, amit mondott. ez a különbség.

    amúgy nyugodtan oktathatsz, maximum a jövőben annyira veszlek komolyan, mint a többi nagyszájú aprómajmot, nekem mindegy ;)

    a témához: senki sem kételkedett ebben, pont erre irányult a kérdésem: ha 6K-t elköltenél gépre, te az olyt vennéd, vagy egy FF sony vázat? erre meg válaszoltál is. az mft létjogosultságát ebben a kategóriában már erősen megkérdőjelezem, az alsóbbakban egyáltalán nem, de az meg hobbi felhasználás. a "profik" sem véletlenül mászkálnak dslr-el, mert kell még néhány év ahhoz, hogy a kettőből legyen egy, amiben a dslr előnye és a milc előnye ötvöződik, és nem kell kompromisszumot kötni. ennek egyelőre pont a canikon a gátlója, de ez is meg fog változni, mert szerintem is a milc a jövő, és nem a dslr. viszont milcben meg nem az mft, hanem inkább az ff, egyszerűen a méretkorlátok miatt: valahová a hőt is el kell vezetni, tehát értelmetlen az extrapici fényképező is. az mft szerintem kiváló apró kivitelben arra, hogy jó képeket csinálj vele, de fizetős melóra szerintem akkor sem alkalmas, és ahogy az a szenzor fejlődiok, úgy fejlődik az ff is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák