Új hozzászólás Aktív témák

  • ggbuffon1897

    őstag

    válasz joey04 #83021 üzenetére

    16gb ram minek? egyébként úgy egyértelműen az első változat a nyerő,ha gémer konfigot akarsz és azt szeretnéd h jóideig ne legyen gond

    280x-ekkel meg úgy önmagában az X-es kártyákkal annyira rizikós, h mit fogsz ki akár gyártón belül is (az X-eknél pl az ASUS nem ajánlott, míg a sima 280aknál pl igen, mint pl ami nekem is van) meg én nemhiszem h megéri azt a felárat a sima 280-hoz képest az a +10-15%, nekem speciel utlrán még nem volt gondom egy mai játékkal sem a sima 280-al.

    szval én a helyedben ha kompromisszumos megoldást kellene találni akkor ilyesmiben gondolkodnék:

    i5 4590
    giga h97m d3h/ asus h97m plus / asrock h97m pro4
    ssd intel520/samsung evo/kingston hyperx
    8gb ram
    r9 280 / vagy ha van rá keret akkor gtx 970

    msi lapot én a magam rossz tapasztalatai alapján nem fogok ajánlani az tuti, de most 2 ismerősömnél is beadta a kulcsot az msi lap integrált audio-ja, pedig egyik se egy 10k-s lap..

    (#83019) Santi22

    leggyengébb pont egyértelműen a VGA lenne a CS:GO-hoz, aztán maga a cpu, mert ugye online játékok alatt pláne nem mindegy, h mi van. Még a ramra azt mondanám, h talán elég lehet.

    (#83022) menyhartlevi

    nem kell hozzá semmi, kábelek stb mind megtalálhatóak az adott hw-ekhez stb

    esetleg az SSD.-hez érdemes venni egy beépítőkeretet olyan 1000ft környékén, ha nincs a házban külön az SSD-nek hely (nekem a zalmanba az alaplapi tálca mögött van, igaz későn vettem észre, és nem volt kedvem a már lerögzített tápkábelekkel szórakázni, így ment a vinyókhoz), és mivel a Samsunghoz nem adnak alapból, talán nem árt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák