Új hozzászólás Aktív témák

  • perecKING

    senior tag

    Sziasztok!
    A heten megkaptam a sapphire 990fx pure black lapot.
    Lassan halad a nyustoles ido hianyaban. Egyelore csak a bios-t probalom beloni.
    Pozitivum hogy a lista szerint nem tamogatott ramot beallitas utan kepes normalisan jaratni. Ez az elozo giga 99xa-ud3 utan feludules!
    A minoseget nem reszleteznem..gyunyoru munka!
    A qbios igen erdekes de egesz atlathato. Bar az egeret csak ugy mutatoba birom hasznalni. Sokszor marad a jo oreg enter. Mert hiaba kattogtatok nem mindig veszi az adast. Tetszik a psu a cpu es a haz venti biosbol torteno vezerlese. Konnyen beallithato LENNE ha a haz venti csatlakozo mukodesre birna a ventit. Mert ugyanis onnan meg nem sikerult elindulnia. Itt meg is szakitanam az elbeszelesem mert mivel hasznaltan vettem nem tudom mi lehet vele..

    ha valakinek van otlete mi lehet a fan csatlakozo nyugje ne tartsa magaban!
    Bios update elott utan ezt csinalta..nem 1dbis ventivel neztem. Kezi es automata vezerlest is probaltam.
    a trixx szerint a hoszenzor mukodik tehat auto mennie kellene de meg manualisan sem. Mind biosban mind a trixx ben n/a bejegyzes es a fan alatt. Ennyut tudok.

    Koszi!

    Bocs amiert mobilrol!

    Szerk: az azert nagy csalodas hogy az 5ventinem csatlakozobol csak 3a vezerelheto! A masik ketto fix 12v.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák