Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Casanova* #35194 üzenetére

    Nem magamnak vettem .... de ASUS P8H67-M PRO REV 3.0 volt.
    Igen h67 ilyen drágán ... Nem tudtam rábeszélni az SSD-re , sőt még az új HDD-re sem :W
    (#35197) bednarik
    Milyen lapok?Nem lehet hogy szoftveres gubanc?
    (#35209) Zaied
    Marketing vagy nem a Z77-ét fejlettebb mint a P67 .... De amúgy pont a SABERTOOTH egy eléggé marketingtámogatott lap csillivili szárnyas pajzs meg minden :DDD
    De a kinézett SABERTOOTH lap azért minőségi darab 5év gari stb. amit ugye meg is fizettetnek.
    +10K és van SABERTOOTH Z77-is :DDD
    A P8Z77-V azért a marketingen kívül is nyújt egy két dolgot többek között Wi-Fi , Fan Xpert 2 ventivezérlés , ugyan olyan erős táp mint a kinézett lapnál , 2 x PCIe 3.0 , stb. mondjuk -2év garancia (a SABERTOOTH -nál sem láttam boltot aki megadta volna az 5évet).
    Persze nem leszel a kinézett lappal elégedetlen az biztos de a P8Z77-V többet ad a pénzedért ...
    "nem vagyok túl környezetbarát" Szégyelld magad :N de ha jár a laphoz remélem kihasználod.Asus EPU ... :)
    Viszont az SSD-t ajánlom 26K-ért már van 120Gb-os OZC Agility 3 megtáltosodik tőle a rendszer "pályaelemeket lassan tölti be" ezt is elfelejthetnéd.
    (#35211) Zaied
    Kiegyensúlyozott minőségre törekednek nagyon feljöttek az utóbbi időben az Asrock lapok.
    I7 2600K-t már 75K körül kapsz munkára ajánlott az I7 .....

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák