Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Ptech #181 üzenetére

    Szia!

    Nos, nem mintha a többi lappal bármiféle minőségi probléma lenne, de szerintem a kategóriában az abit a legjobb választás a pénzedért. Szerintem egy nagyon jól eltalált kis lap, és ár/értékben igen versenyképes.

    Például az asus is stabil, de ez a lap, a stabilitás mellett szélesebb körű tuning lehetőségekkel bír.

    Gyors, halk, rengeteg hasznos bios beállítás, persze sokak számára fölösleges a memóriának 3.3V, de van akinek jól jön.

    Az hogy jobb, mint a többi, azt kategórikusan nem lehet kijelentani, hisz ez a felhasználás jellegétől függ, viszont ezzel a lappal stabilan, és megbízhatóan tudsz elérni magas fsb-t, 300-at mindegyik, megy ha a proci is akarja, és így ís megbízható.

    Az asusal, már kicsit nehézkesebb a tuning, hamarabb kiadja a lelkét, és megbízhatatlanná válik.

    Olvasd el a kiszemelt lapok manuáljait, és válaszd a Neked legjobban tetszőt.

    Én nem vennék VIA K8T890 chippel lapot, így az A8V-E Deluxe kiesik, egy ok, mielőtt valaki megkérdezné mi baj a viaval, pl. nekem kell sata2, az új hdd-k-nek.

    NF4-es asus nem olyan jól tuningolható, mint az abit (eddigi tapasztalatok alapján).

    Tehát marad az abit, mert olcsóbb, és mert szebb a színe, mint a gigának. ;] :DDD

Új hozzászólás Aktív témák