Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz Sisco2 #42066 üzenetére

    Szerintem meg keverjuk ide :), mert aki technikai kereskedest nyom, az ellenuk jatszik. Es meg ok is sokszor veszitenek.

    Egyebkent en peldaul stockpickelek hosszabb tavra, mert elvezem. Annak ellenere, hogy varhato ertekben buko, de van velemenyem a vilagrol, es ugy erzem, hogy az a tokos, ha a velemenyemet a sajat penzemmel tamasztom ala. :) Ezert boritottam anno bele a Teslaba egy viszonylag jo adag penzt, mert azt gondoltam, h a szemelyes megerzesem szerint X Y iranyba megy a vilag, es jo lenne, ha a megerzesemnek lenne tetje, es ha jol erzem, akkor veszek a Tesla reszvenyekbol peldaul egy Teslat, ha meg rosszul erzem, akkor veszek beloluk egy par rekesz sort :DDD

    .. de egyebkent meg tenyleg sokkal-sokkal-sokkal egyszerubb egy vallalkozasbol vagy sima munkabol penzt keresni, mint tozsden.

    A Bitcoin is kicsit hasonlo dolog. A volt kollegam elegge rajta volt a teman, de o nem BTC-t vett ugye, hanem megcsinalta a vilag talan masodik legnagyobb kriptotozsdejet, viszonylag jol jovedelmez :DDD

    [ Szerkesztve ]

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák