Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Vandit. #21781 üzenetére

    Na latod, hogy nem erted. Ahol "trukk" van, mint a hitelkartyanal, ott latszik hogy ki es miert ad penzt a rendszerbe. Ehhez hasonlo me'g a lakastakarek, az adott celra pont ugyanilyen lathato plusz penzbearamlas (amugy az is csak egy kicsit szokatlan szabalyu fogyasztoi csoport... na meg sokkal jobban szabalyzott). Ezekbe a mellekes feltetelek elfogadasaval latszik, hogy erdemes beszallni, de nincs is titkos osszetevo, mint neked a csodaalgo. Ami vagy van, vagy csak hiszed hogy van.
    Az a baj, hogy sose fog kiderulni, ha tevedtel, es az sem, hogy mennyire. En volt hogy magat kepzett befektetesi tanacsadonak tarto (tenyleg volt is papirja, mert hivatalosan kozvetithetett) embernek nem tudtam magyarazattal megerttetni, hogy _hazudik_ (hamis szamokat mond) a webcimen leirt mukodesi modszerben (valahol egy 2-es szorzo pluszban bennemaradt, a tokegyujtest eredetileg 20e, majd a masodik szakaszban 10e-rel vegezte a modell, de a - szinten altala kitalalt - hozamokkal felszorzasnal mindkettonel a 20e-est vette figyelembe. De utanaszamolni ha tudott is volna, nem akart, mert "A" nagyonokos xy befektetore hivatkozott, hogy az tuti jol rakta ossze, es igy mukodik. Aztan en a pszaf-nek jeleztem, aztan mintha egy ev mulva mar a modositott szamokkal lattam volna... ahogy mar nem annyira volt bomba befektetes, de addigra mar jopar embert bepalizott, plusz beszedte a jutalekot.
    Ilyesmit sejtek itt is. Valahol csunyan elszamoltad magad, csak nem veszed eszre.

Új hozzászólás Aktív témák